Ihmiset palvelun taustalla

Antti Harjuoja

Antti Harjuoja

Antti vastaa Nextmile toiminnan kehittämisestä ja yritysyhteistyöstä.

050 5714011
antti@nextmile.fi

Mikko Aalto

Mikko Aalto

Mikko on Nextmile konseptin kehittäjä ja ”päävalmentaja”.

0400 394211
mikko@nextmile.fi

Elina Aaltolainen

Elina Aaltolainen

Elina on Milestonen toimitusjohtaja ja osakas, Nextmilessa hän auttaa palvelun kehittämisessä.

elina@milestone.fi

Tarja Ilvonen

Tarja Ilvonen

Tarja Ilvonen on asiakaskokemusammattilainen, jonka osaamisen keskiössä on asiakas- ja työntekijätyytyväisyyden johtamisen kehittäminen. Tarja on Nextmilen Advisor Boardin jäsen.

tarja.ilvonen@inhunt.fi

Heikki Malinen

Heikki Malinen

Heikki, 74, toimii Nextmilen Sr.Advisorina. Hän haluaa tukea ja sparrata seniorikansalaisia, olivatpa he eläkeläisiä, pohtimassa eläkkeelle siirtymistä tai miettimässä elämän suuntaa. Heikki toimii arjessa itsenäisenä liiketalouden neuvonantajana.

Virpi Takala

Virpi Takala

Virpi on kokenut markkinoinnin ja asiakkuustoimintojen johtaja sekä osaava coach ja tiimivalmentaja. Hän on perustajayrittäjä BetterEveryday Oy:ssä ja Nextmilen Advisory boardin jäsen.

virpi.takala@bettereveryday.fi

Anitta Niemelä

Anitta Niemelä

Anitta valmentaa yritysjohtoa ja esimiehiä yrittäjänä Anitta Niemelä Oy:ssa. Hänen vahvuutensa valmentajana on oma johtajakokemus sekä monipuolinen valmennus- ja coaching-osaaminen. Nextmilessa hän toimii coachina ja advisorina.

anitta@anittaniemela.fi

Päivi Saarela

Päivi Saarela

Päivi toimii johdon ja esimiesten työnohjaajana sekä työyhteisöjen kehittäjänä. Päivi toimii yrittäjänä Heijasteessa sekä Nextmile-coachina.

paivi.saarela@heijaste.fi

Mikko Rothfors

Mikko Rothfors

Mikko on musiikkialan ammattilainen ja terapeutti. Nextmilessa hän toimii coachina.

mikko.rothfors@nextmile.fi

Marita Lehikoinen

Marita Lehikoinen

Marita on ihmislähtöinen johtamisen ja työelämän kehittäjä, joka toimii johtajana Finnish Consulting Groupissa. Hän on Nextmilen Advisory boardin jäsen.